Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21.5 x 33.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 29.5 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
zit misschien wat aanslag op en moet schoongemaakt worden. Moet iets strakker in de lijst gezet worden. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Raamsdonksveer, Nederland |
Starttijd | 22-9-2022 om 9:27 |
Eindtijd | 18-12-2022 om 13:15 |