FA. (2)

Emiel De Cock - Zwaarte paard

Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!
Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!Emiel De Cock - Zwaarte paard kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  BarbizonArt
FA. (1)

Lid sinds 2019
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Emiel De Cock (1931-2009)
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
olieverf op doek, gesigneerd rechts onderin, getiteld en genummerd 53 verso, in goede conditie, gedateerd circa 1980, afmetingen 80x70 cm,provenance prive verzameling in Amsterdam.

Emiel de Cock was een Belgische kunstenaar. Hij werd geboren op 1 januari 1931 in Boom en stierf in Rumst op 21 juni 2009. Hij maakte aquarellen en schilderijen in een gecontroleerde expressieve stijl, maar is ook een gerenommeerd beeldhouwer.
Emiel De Cock was een productieve schilder die een prachtig oeuvre aan interessant werk naliet. De Cock schilderde veel landschappen, vaak originele Hollandse landschappen die zowel uit het nationale beeld verdwenen zijn. Landschappen die een intieme rust uitstralen en tegelijkertijd sterk tot de verbeelding spreken, aangezien De Cock zijn eigen, bijna metrische penseelstreek had. Het werk heeft een duidelijk herkenbare en eigen stijl.
Ook schilderde hij vaak dieren, met een sterke voorkeur voor paarden en het Belgische trekpaard in zijn typische expressieve stijl!

in goede conditie

Emiel De Cock (1931-2009)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  BarbizonArt
FA. (1)

Lid sinds 2019
25 verkochte items
70 cm
80 cm
Starttijd:07-03-2022 om 14:51
Eindtijd:13-03-2022 om 21:39
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd