Emile Bellet - Promenade Boree

Emile Bellet - Promenade Boree kopen? Bied vanaf 95!
Emile Bellet - Promenade Boree kopen? Bied vanaf 95!Emile Bellet - Promenade Boree kopen? Bied vanaf 95!Emile Bellet - Promenade Boree kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  kunstvooriedereen

Lid sinds 2017
0 verkochte items
  • Emile Bellet (1941)
Jaartal2013
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37.5 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Omschrijving

Het kunstwerk komt samen met een certificaat van echtheid.

Nog nooit ingelijst

Emile Bellet (1941)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  kunstvooriedereen

Lid sinds 2017
0 verkochte items
27 cm
37.5 cm

Starttijd:01-12-2019 om 15:59
Eindtijd:15-12-2019 om 19:36
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingWereldwijd