Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 71 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Een
gelimiteerde en ingelijste kleurenlitho zonder passepartout van Emile Bernard. De litho heeft een
stempelhandtekening en is nummer 2 van 250. De afmetingen (in cm.) van de lijst
zijn: 71 x 2 x 56 (h x b x l), het beeld is: 50 x 41.
Het beeld is in goede staat, de lijst kent enkele lichte gebruikssporen. Op de achterkant een etiket met een verklaring van echtheid van madame Bardot Bernard Fort. In 1967 sierde de litho het affiche voor de tentoonstelling ‘Hommage a la Bretagne’.
Bij verzending wordt het kunstwerk zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Afbeelding heel goed, lijst lichte gebruikssporen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | HENGELO OV, Nederland |
Starttijd | 6-5-2021 om 17:20 |
Eindtijd | 20-5-2021 om 22:07 |