Emile Galle - vuurgepolijste vaas

Emile Galle - vuurgepolijste vaas kopen? Bied vanaf 1500!
Emile Galle - vuurgepolijste vaas kopen? Bied vanaf 1500!Emile Galle - vuurgepolijste vaas kopen? Bied vanaf 1500!Emile Galle - vuurgepolijste vaas kopen? Bied vanaf 1500!Emile Galle - vuurgepolijste vaas kopen? Bied vanaf 1500!Emile Galle - vuurgepolijste vaas kopen? Bied vanaf 1500!Emile Galle - vuurgepolijste vaas kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  kerk1959

Lid sinds 2017
6 verkochte items
  • Emile Galle (1846-1904)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1900
StijlJugendstil
Afmetingen16 cm x 10 cm x 8.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Emile Gallé, 1900, vuurgepolijste vaas met mooie signatuur.
Onderkant zeer licht geslepen, wellicht af fabriek. Staand niet zichtbaar, zie foto's.

zeer licht slijpsel onderkant voet

Emile Galle (1846-1904)

Alle items van deze designer Geplaatst door  kerk1959

Lid sinds 2017
6 verkochte items
10
16
8.5

Starttijd:02-02-2020 om 14:05
Eindtijd:07-02-2020 om 10:00
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieGemert, Nederland
VerzendingWereldwijd