Emilie Buitelaar: kleurenlitho

Emilie Buitelaar: kleurenlitho kopen? Bied vanaf 20!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 30,00

Emilie Buitelaar

Geplaatst door  Casper

4 verkochte items
  • Emilie Buitelaar
TypeTekening / Aquarel

Litho van de hedendaagse kunstenaar Emilie Buitelaar. Gesigneerd door de kunstenaar, exemplaar uit een serie. De litho is opgenomen in een degelijke passepartout, zit achter glas en in een stevige lijst. Titel niet bekend, maar een kat wordt uitgebeeld. Breedte 53 cm, hoogte 43 cm.

Emilie Buitelaar

Geplaatst door  Casper

4 verkochte items

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:04-10-2014 om 11:34
Eindtijd:18-10-2014 om 11:34

Biedingen (4):

petra68
12 okt. / 18:22
€ 30
Stientje
12 okt. / 18:20
€ 25
petra68
12 okt. / 18:20
€ 25
Stientje
4 okt. / 15:09
€ 20