Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 13.5 x 13.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Emilio Armengol
Titel: Abstracte compositie
Lithografie (1979), handgesigneerd. Genummerd 286/500
Afmeting blad: 13,5 x 13,5 cm
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is op eigen risico en in overleg.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen
Conditie | Zeer Goed | ||
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 7-6-2018 om 18:18 |
Eindtijd | 18-6-2018 om 21:44 |