Empoli Glas - Lichtblauwe Opaline vaas

Empoli Glas - Lichtblauwe Opaline vaas kopen? Bied vanaf 25!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Empoli Glas - Lichtblauwe Opaline vaas kopen? Bied vanaf 25!Empoli Glas - Lichtblauwe Opaline vaas kopen? Bied vanaf 25!Empoli Glas - Lichtblauwe Opaline vaas kopen? Bied vanaf 25!Empoli Glas - Lichtblauwe Opaline vaas kopen? Bied vanaf 25!Empoli Glas - Lichtblauwe Opaline vaas kopen? Bied vanaf 25!Empoli Glas - Lichtblauwe Opaline vaas kopen? Bied vanaf 25!Empoli Glas - Lichtblauwe Opaline vaas kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Empoli Glas
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen19 cm x 17 cm x 17 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Lichtblauwe Opaline vaas van Empoli glas uit de jaren'60. In prima onbeschadigde conditie, niet gemerkt.

Onbeschadigde conditie

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-04-2020 om 14:49
Eindtijd:15-04-2020 om 21:25

MarjaRoos
15 apr. / 21:17
€ 25