Engelien Kooy - La visite

Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!
Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!Engelien Kooy - La visite kopen? Bied vanaf 10!
  • Engelien Kooy (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/75
Vrolijke kleurige moderne afbeelding

Engelien Kooy (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (2 )

49 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
60 cm
65 cm
Sluit over 6d 7u 13m 05s
Huidig bod€ 10
Volgend minimum bod: € 15
ObjectlocatieZaandam,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:24-11-2022 om 13:26
Eindtijd:08-12-2022 om 22:00
takamine
vandaag / 13:44
€ 10