Ennio Morlotti - Numero 6

Ennio Morlotti - Numero 6 kopen? Bied vanaf 50!
Ennio Morlotti - Numero 6 kopen? Bied vanaf 50!Ennio Morlotti - Numero 6 kopen? Bied vanaf 50!
  • Ennio Morlotti (1910-1992)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1971
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 5 kleuren.

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: 1971
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Ennio Morlotti (1910-1992)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
23.5 cm
30 cm
Starttijd:17-09-2022 om 12:54
Eindtijd:29-09-2022 om 20:22
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa