Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Gravure |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 57.5 x 54 cm (h x b) |
Incl. lijst | 57.5 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/15 |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Enric Adsera Riba Cabra del Camp(1939)---Plora,Zaandam 1976 4/15 Ets en aquatint-Handgesigneerd -4/15 Enric Adsera Riba kreeg les van Joseph Busquets,de beeldhouwer uit Barcelona. Daarna studeerde hij aan de Escuela de Bellas Artes te Barcelona. Enric Adsera Riba exposeerde talloze keren in binnen-en buitenland.Zijn werk bevindt zich in vele Europese collecties en musea.Hij is bekend geworden als vernieuwend grafisch kunstenaar en als maker van grotendeels abstracte panelen,objecten en monumentale werken.Zijn stijl en techniek werd voor een groot deel bepaald door zijn Catalaanse achtergrond,in zijn geboortestreek heerste na de Spaanse burgeroorlog bittere armoede. Door de schaarste werd praktisch alles hergebruikt en kregen de dingen een vaak ontroerend aanzien. Prachtig werk in nieuwstaat voorzien van museumglas.Kan zo aan de muur. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heist-op-den-berg, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Heist-op-den-Berg, België |
Starttijd | 26-3-2023 om 12:05 |
Eindtijd | 4-4-2023 om 21:05 |