Een groepje kinderen wandelt door een Drents landschap, op de achtergrond links staat een boerderij. Het houten passe-partout is deels over de handtekening van de kunstenaar geplaatst (maar zijn achternicht bevestigde ons nogmaals de authenticiteit van het werk).
Zeer Goed
Deze aquarel is al tientallen jaren in de familie en is vermoedelijk rechtstreeks gekocht van de kunstenaar met wie vriendschappelijke banden onderhielden werden. Het werk in ingelijst in een houten lijst en een houten passe partout, beide origineel.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogezand, Nederland