Eric Bauknecht - Davos am Landwasser -gouache 1960- - Verkocht

Eric Bauknecht - Davos am Landwasser -gouache 1960- kopen? Bied vanaf 100!
Eric Bauknecht - Davos am Landwasser -gouache 1960- kopen? Bied vanaf 100!Eric Bauknecht - Davos am Landwasser -gouache 1960- kopen? Bied vanaf 100!Eric Bauknecht - Davos am Landwasser -gouache 1960- kopen? Bied vanaf 100!Eric Bauknecht - Davos am Landwasser -gouache 1960- kopen? Bied vanaf 100!Eric Bauknecht - Davos am Landwasser -gouache 1960- kopen? Bied vanaf 100!
  • Eric Bauknecht (1929-1993)
Jaartal1960
TechniekGouache
DragerKarton
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
Lijst74 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig expressionistisch werk van Eric Bauknecht geboren te Davos en overleden te Amsterdam in 1993. Bauknecht was onder meer lid van Groninger kunstkring de Ploeg, Ver. St. Lucas en de Amsterdamse Kunstenaarsvereniging Stuwing. Zoon van Philipp Bauknecht.

Werk verkeert in topconditie. Fraaie strakke lijst achter glas.

Eric Bauknecht (1929-1993)

ZwitsersZwitsersNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
89 cm
74 cm
63 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-10-2018 om 16:39
Eindtijd:09-12-2020 om 15:05
VBTj
09 dec. / 11:27
€ 110