Eric Bauknecht - Gouache op papier, Kind aan tafel - Ingelijst - Verkocht

Eric Bauknecht - Gouache op papier, Kind aan tafel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Eric Bauknecht - Gouache op papier, Kind aan tafel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Eric Bauknecht - Gouache op papier, Kind aan tafel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Eric Bauknecht - Gouache op papier, Kind aan tafel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
  • Eric Bauknecht (1929-1993)
Jaartal1960
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
Lijst65 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code: QQSA

Beeld in goede staat. Passe-partout heeft foxing.

Eric Bauknecht (1929-1993)

ZwitsersZwitsersNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46867 verkochte items
Alle items van deze verkoper (682)
85 cm
65 cm
53 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:07-10-2019 om 15:35
Eindtijd:20-10-2019 om 19:41
Biedingen (6)
Irisshop
20 okt. / 19:35
€ 150
dickwo
20 okt. / 19:35
€ 140
Irisshop
20 okt. / 19:35
€ 130
dickwo
20 okt. / 19:34
€ 120
Irisshop
20 okt. / 19:34
€ 110
dickwo
14 okt. / 17:28
€ 100