Eric Carle - Gemengde techniek en collage, Kikker met insect

Eric Carle - Gemengde techniek en collage, Kikker met insect kopen? Bied vanaf 1000!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 1.495,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Eric Carle - Gemengde techniek en collage, Kikker met insect kopen? Bied vanaf 1000!Eric Carle - Gemengde techniek en collage, Kikker met insect kopen? Bied vanaf 1000!Eric Carle - Gemengde techniek en collage, Kikker met insect kopen? Bied vanaf 1000!Eric Carle - Gemengde techniek en collage, Kikker met insect kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (278)
  • Eric Carle (1929)
TypeTekening / Aquarel
TechniekCollage
DragerKarton
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer bijzonder origineel werk van de wereldberoemde Amerikaanse grafisch ontwerper Eric Carle, bekend van het in 1969 uitgegeven boek The Very Hungy Caterpillar, of ook wel Rupsje Nooitgenoeg

Het werk is opgebouwd uit met gouache beschilderd papier wat is uitgeknipt en is verwerkt tot een collage. In de hoek linksboven staat de tekst: 'For Hens with love'. Linksonder is het werk gesigneerd.

Het karton is wat verkleurd/vergeeld en bevat wat oppervlakte vuil en (oxidatie)vlekjes. Links boven bij het pootje van de kikker is een beschadiging.

Eric Carle (1929)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
26 cm
19 cm

Dit item is verkocht voor 1.495,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2020 om 15:42
Eindtijd:02-02-2020 om 19:37

Biedingen (4):

CFAntiques
2 feb. / 15:55
€ 1300
ADoek
2 feb. / 15:53
€ 1200
CFAntiques
2 feb. / 15:34
€ 1100
ADoek
2 feb. / 11:44
€ 1000