Eric Claus - paardenhoofd - Verkocht

Eric Claus - paardenhoofd kopen? Bied vanaf 249!
Eric Claus - paardenhoofd kopen? Bied vanaf 249!Eric Claus - paardenhoofd kopen? Bied vanaf 249!Eric Claus - paardenhoofd kopen? Bied vanaf 249!Eric Claus - paardenhoofd kopen? Bied vanaf 249!Eric Claus - paardenhoofd kopen? Bied vanaf 249!Eric Claus - paardenhoofd kopen? Bied vanaf 249!
  • Eric Claus (1935)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpDieren
Afmetingen11.5 cm x 6 cm x 1.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig bronzen paardenhoofd op sokkel van de kunstenaar Eric Claus.
Eric Claus mag gezien worden als een belangrijk vertegenwoordiger van de hedendaagse klassieke beeldhouwkunst. Door een breed scala aan onderwerpen weet Eric Claus de kijker steeds weer te boeien. Of het nu de figuren uit de populaire Italiaanse Commedia dell arte zijn of de grote filosofen uit de vorige eeuw en niet te vergeten de klassieke mythologie, het zijn, zijn artistieke visie en zijn vakmanschap die de toeschouwer verrassen. Het grote creatieve vermogen en de tomeloze werkdrift van Eric Claus hebben in een periode van meer dan een halve eeuw geleid tot een omvangrijk oeuvre. Een oeuvre van vele monumentale en kleinere sculpturen, penningen, schilderijen en tekeningen. Eric Claus bezocht van 1949-1952 de Grafische School in Amsterdam, van 1952-1954 de Rijksnormaalschool voor Tekenleraren te Amsterdam, van 1955-1960 de Rijksacademie te Amsterdam, was van 1979-1990 Hoogleraar aan de Rijksacademie te Amsterdam. Ontving vele prijzen en heeft vele opdrachten verkregen vanaf 1963 t/m heden.
Brons.Hoogte inclusief sokkel:11,5 cm.
Herkomst:Collectie Streefoord Eemnes.

Eric Claus (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
6
11.5
1.5
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-04-2020 om 20:24
Eindtijd:13-07-2020 om 12:36
hurkmans
13 jul. / 10:52
€ 200