Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Een prachtig en en groot kunstwerk (gemengde techniek) van de kunstenaar Eric Hirdes (1956). Ingelijst zonder glas. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1982. Afmetingen met lijst: 101 cm. x 72 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen (op afspraak) heeft de voorkeur.
Info:
Eric Hirdes, 1956 geboren te Voorburg. 1974-1979 Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten, Den Haag. 1979-1980 Nationaal Hoger instituut, Antwerpen (Studiebeurs CRM).
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 4-6-2017 om 18:33 |
Eindtijd | 18-6-2017 om 18:33 |