Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg
Isao Ikegami - ingelijste zeefdruk: Gen 4 - 1985
Eric Hirdes, schilderij,
olieverf op innen uit 1998,
beeldformaat 90 x 110 cm.
met lijst 93,5 x 113,5 cm.
Starttijd | 21-11-2013 om 12:05 |
Eindtijd | 5-12-2013 om 12:05 |