Eric-Jan Kremer - ERIC JAN KREMER ( Koopje ) Max Verstappen-Doek-Gesigneerd ! - Verkocht

Eric-Jan Kremer - ERIC JAN KREMER ( Koopje ) Max Verstappen-Doek-Gesigneerd ! kopen? Bied vanaf 149!
Eric-Jan Kremer - ERIC JAN KREMER ( Koopje ) Max Verstappen-Doek-Gesigneerd ! kopen? Bied vanaf 149!Eric-Jan Kremer - ERIC JAN KREMER ( Koopje ) Max Verstappen-Doek-Gesigneerd ! kopen? Bied vanaf 149!Eric-Jan Kremer - ERIC JAN KREMER ( Koopje ) Max Verstappen-Doek-Gesigneerd ! kopen? Bied vanaf 149!
  • Eric-Jan Kremer (1963)
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ERIC JAN KREMER ( Koopje ) Max Verstappen-doek-Gesigneerd !

Eric-Jan Kremer (1963)

Schilderijen

100 % Origineel werk !

Doekmaat 90 x 70 cm.

Authenticiteit 100 %

100 % origineel TOP werk van deze bekende kunstenaar Eric Jan Kremer.

Eric-Jan Kremer (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

513 verkochte items
90 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:10-09-2018 om 15:39
Eindtijd:18-09-2018 om 22:51
Biedingen (8)
epdekruijf
10 sep. / 22:48
€ 220
Laurenz
10 sep. / 22:48
€ 200
epdekruijf
10 sep. / 22:48
€ 199
Laurenz
10 sep. / 22:48
€ 189
epdekruijf
10 sep. / 22:48
€ 179
Laurenz
10 sep. / 22:48
€ 169
epdekruijf
10 sep. / 22:48
€ 159
Laurenz
10 sep. / 17:29
€ 149