Eric Kerkvliet - Amsterdamse Ets

Eric Kerkvliet - Amsterdamse Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  EricKerkvliet

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Eric Kerkvliet (1945)
Jaartal2014
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageTotaal 50
Gesigneerde en genummerde ETS. van het kolkje (Zeedijk) in AMSTERDAM De ets is vervaardigd met "droge" en "natte" naald .De grijstinten zijn opgebouwd dmv.Grafische Aquatint techniek. De totaaloplage van deze gelimiteerde ets is 50 stuks. ...

Eric Kerkvliet (1945)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  EricKerkvliet

Lid sinds 2022
0 verkochte items
19 cm
25 cm
Starttijd:25-02-2022 om 22:30
Eindtijd:06-03-2022 om 16:37
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieLeiden, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie