Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 11/15 |
Poëtisch werk van Eric Levert! Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen in onze schatkamer. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 25-10-2022 om 15:29 |
Eindtijd | 9-2-2023 om 8:19 |