Eric Levert, kleurenets, 'Tot lering en vermaak', 1996

Eric Levert, kleurenets, 'Tot lering en vermaak', 1996 kopen? Bied vanaf 49!
Eric Levert, kleurenets, 'Tot lering en vermaak', 1996 kopen? Bied vanaf 49!Eric Levert, kleurenets, 'Tot lering en vermaak', 1996 kopen? Bied vanaf 49!Eric Levert, kleurenets, 'Tot lering en vermaak', 1996 kopen? Bied vanaf 49!Eric Levert, kleurenets, 'Tot lering en vermaak', 1996 kopen? Bied vanaf 49!Eric Levert, kleurenets, 'Tot lering en vermaak', 1996 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

596 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Erik Levert (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenets van de hand van Eric Levert in een kleine oplage. Het werk is in goede conditie.

In de stijl van Reinier Lucassen.

De afmeting van het geheel is 33 x25cm.

Erik Levert (1955)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

596 verkochte items

Starttijd:16-11-2017 om 19:37
Eindtijd:27-11-2017 om 20:37
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland