Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst

Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
  • Eric Toebosch (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Lijst46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karakteristiek kunstwerk van Eric Toebosch: Angeli.
Zeefdruk op geschept papier, ingelijst.
Formaat incl. 46 x 36 cm.
Epreuve Artist, 1997.
Potlood gesigneerd.

Eric Toebosch (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
36 cm
46 cm
20 cm
30 cm
Starttijd:02-08-2022 om 14:50
Eindtijd:11-08-2022 om 21:13
Openingsbod € 60
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa