In opdracht geveild:
(12-12-1)
Kleurenlitho van Eric Toebosch. Zeer mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.
Titel: Het land aan de overkant van het verstand
Jaartal: 1984
Afmetingen lijst: 63cm x 82cm
Afmetingen litho: 56cm x 76cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd
Ingelijst: Ja
Oplage: 32/45
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier. Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden. Eventueel kunnen meerdere werken gecombineerd worden.
Garantie:
Informatie: