Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: “ Una assietta particolare “
Jaartal:2002
Afmetingen beeld: h. 53 cm x b. 53 cm (Blad: 75 cm x 70 cm)
Gesigneerd: ja, met potlood
Oplage: 107/120
Ingelijst: Nee
Materiaal:Zeefdruk op papier
Conditie: In nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 25,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. De inlijsting kunnen we ook voor u verzorgen.
Starttijd | 15-2-2015 om 20:11 |
Eindtijd | 22-2-2015 om 20:11 |