Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 55 x 65 cm (h x b) |
Passe-partout | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Passe partout is vuil. Zie foto's | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland |
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 20-6-2019 om 13:34 |
Eindtijd | 3-7-2019 om 12:43 |