Eric Toebosch: zeefdruk - Verkocht

Eric Toebosch: zeefdruk  kopen? Bied vanaf 40!
Eric Toebosch: zeefdruk  kopen? Bied vanaf 40!Eric Toebosch: zeefdruk  kopen? Bied vanaf 40!Eric Toebosch: zeefdruk  kopen? Bied vanaf 40!Eric Toebosch: zeefdruk  kopen? Bied vanaf 40!Eric Toebosch: zeefdruk  kopen? Bied vanaf 40!
  • Eric Toebosch (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Angeli “
Jaartal: 2000
Afmetingen beeld: h. 64 cm x b. 49 cm (Blad: 76 cm x 56,5 cm)
Gesigneerd: Ja, rechtsonder met potlood
Oplage:  45 / 50
Ingelijst: Nooit ingelijst
Conditie: nieuw, maar klein scheurtje in het papier links, zit bij inlijsten onder het parpartout. ( zie foto )

Eric Toebosch (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:05-01-2015 om 12:21
Eindtijd:10-01-2015 om 12:21
estrel4
08 jan. / 22:30
€ 40