Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige zeefdruk van Eric Toebosch uit 2000
Afmeting blad 32x41 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 80ex
Verzendkosten 12.50 in ned 20 euro in belgie
Starttijd | 30-10-2015 om 15:45 |
Eindtijd | 4-11-2015 om 15:45 |