Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Eric Toebosch - "Zonder titel"
Kleur zeefdruk
Hand gesigneerd
Uitgegeven in 2006
Nummer 35 van de 90
Beeldformaat 50 x 60 cm
Inclusief luxe goudkleurige aluminium lijst (formaat 75 x 80 cm)
Goede conditie
Bij voorkeur afhalen. Verzending op eigen risico en kosten is ook mogelijk.
Starttijd | 18-11-2016 om 16:27 |
Eindtijd | 2-12-2016 om 16:52 |