Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige en kleurrijke giclee van deze Oostenrijkse kunstenaar.
Titel: Selbst ohne Dirndl.
Materiaal: Giclee op zwaar handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 50 cm.
Afmetingen beeld: 48 x 40 cm.
Jaar: 2016.
Oplage: 30 + X e.a. Dit is IV / X e.a.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood..
Conditie: Als nieuw.
Verzending: Aangetekend met Track en Trace (Post.nl binnen NL) € 12,50. Naar België: €20,-
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 11-11-2017 om 12:20 |
Eindtijd | 17-11-2017 om 20:20 |