FA. (2)

Erik Bersou - Fin de Journee ( met klassieke lijst)

Erik Bersou - Fin de Journee ( met klassieke lijst) kopen? Bied vanaf 195!
Erik Bersou - Fin de Journee ( met klassieke lijst) kopen? Bied vanaf 195!Erik Bersou - Fin de Journee ( met klassieke lijst) kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Erik Bersou
Jaartal2001
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
Lijst118 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie zeefdruk van Erik Bersou met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.   De lijst is niet nieuw maar erg chique. U kunt hem zo ophangen aan de muur.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Erik Bersou

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
95 cm
118 cm
61 cm
81 cm
Starttijd:16-05-2022 om 10:54
Eindtijd:29-05-2022 om 21:51
Openingsbod€ 195
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier