Erik Hoglund voor Kosta Boda - groene glazen air bubble vaas - Verkocht

Erik Hoglund voor Kosta Boda - groene glazen air bubble vaas kopen? Bied vanaf 25!
Erik Hoglund voor Kosta Boda - groene glazen air bubble vaas kopen? Bied vanaf 25!Erik Hoglund voor Kosta Boda - groene glazen air bubble vaas kopen? Bied vanaf 25!Erik Hoglund voor Kosta Boda - groene glazen air bubble vaas kopen? Bied vanaf 25!Erik Hoglund voor Kosta Boda - groene glazen air bubble vaas kopen? Bied vanaf 25!Erik Hoglund voor Kosta Boda - groene glazen air bubble vaas kopen? Bied vanaf 25!Erik Hoglund voor Kosta Boda - groene glazen air bubble vaas kopen? Bied vanaf 25!
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Erik Hoglund voor Kosta Boda - groene glazen air bubble vaas. Relatief zeldzaam, mooi ding. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt, maar wel voorzien van een geslepen pontilmerk aan de onderzijde.

Afmetingen; 23 cm hoog en 20 cm in diameter

Gewicht; 1700 gram

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:28-03-2016 om 22:46
Eindtijd:04-04-2016 om 22:46
lucvanbeers
04 apr. / 10:54
€ 25