Erik Tierolf - Badhok - Verkocht

Erik Tierolf - Badhok kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Erik Tierolf - Badhok kopen? Bied vanaf 250!Erik Tierolf - Badhok kopen? Bied vanaf 250!Erik Tierolf - Badhok kopen? Bied vanaf 250!Erik Tierolf - Badhok kopen? Bied vanaf 250!Erik Tierolf - Badhok kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Modernart1967

Lid sinds 2022
1 verkochte items
  • Erik Tierolf (1963)
Jaartal2020
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst33 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Erik Tierolf (1963) - Badhok
Olieverf op doek - Handgesigneerd - 2020

Schilderij, gekregen van kunstenaar.

Gesigneerd ET20

Erik Tierolf (1963)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Modernart1967

Lid sinds 2022
1 verkochte items
27 cm
33 cm
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2022 om 11:11
Eindtijd:22-06-2022 om 18:04
Wodex52
22 jun. / 17:00
€ 250