Erik Tierolf - De Garage - Verkocht

Erik Tierolf - De Garage  kopen? Bied vanaf 395!
  • Erik Tierolf (1963)
Jaartal2014
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De Bergense kunstenaar Erik Tierolf combineert het ambacht van het vak op briljante wijze met zijn talent en ontwikkelde zijn eigen “Tierolfiaanse” stijl.   Hij componeert zijn schilderijen met veel geduld en liefde voor details.  Zijn modellen, mannen, vrouwen, dieren en kinderen worden realistisch, bijna pijnlijk eerlijk, geschilderd, maar altijd respectvol.   In zijn schilderijen neemt Erik Tierolf zichzelf en de kijker mee naar een wereld die lijkt op de onze, maar toch anders is. Een wereld waarin hij realiteit en fantasie vermengt en het onwaarschijnlijke geloofwaardig verbeeldt.

Erik Tierolf (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  paquita
FA. (3)

4 verkochte items
80 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 415,00
Starttijd:13-07-2018 om 11:40
Eindtijd:27-07-2018 om 19:20
Biedingen (2)
Cornelis2015
27 jul. / 18:19
€ 415
r lammers
27 jul. / 09:00
€ 395