Erna van Mondfrand - Kleurenlitho - We nemen er nog een (België) - Verkocht

Erna van Mondfrand - Kleurenlitho - We nemen er nog een (België) kopen? Bied vanaf 1!
Erna van Mondfrand - Kleurenlitho - We nemen er nog een (België) kopen? Bied vanaf 1!Erna van Mondfrand - Kleurenlitho - We nemen er nog een (België) kopen? Bied vanaf 1!Erna van Mondfrand - Kleurenlitho - We nemen er nog een (België) kopen? Bied vanaf 1!Erna van Mondfrand - Kleurenlitho - We nemen er nog een (België) kopen? Bied vanaf 1!Erna van Mondfrand - Kleurenlitho - We nemen er nog een (België) kopen? Bied vanaf 1!Erna van Mondfrand - Kleurenlitho - We nemen er nog een (België) kopen? Bied vanaf 1!Erna van Mondfrand - Kleurenlitho - We nemen er nog een (België) kopen? Bied vanaf 1!
  • Erna van Mondfrans (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Erna van Mondfrans
Techniek:kleurenlitho
Titel: "We nemen er nog een" (België)
Jaar: 1990
Nummer: 37/60
Afmetingen:
- werk: 23 x 28 cm.
- papier: 35 x 45 cm
Ingelijst: nee
Gesigneerd: Handgesigneerd op voorzijde
Conditie: in goede staat.
Verzendkosten €6,95 in koker. Afhalen in Heerhugowaard is ook mogelijk.
Betaling via Paypal of BTC is mogelijk.

 Papier is iets groen/grijzer als het op de foto's lijkt.

De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.
Typefouten voorbehouden.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:20-09-2016 om 12:49
Eindtijd:27-09-2016 om 19:49
rotag
27 sep. / 19:31
€ 1