Erna van Mondfrans - Op weg naar balesta

Erna van Mondfrans - Op weg naar balesta kopen? Bied vanaf 19!
Erna van Mondfrans - Op weg naar balesta kopen? Bied vanaf 19!Erna van Mondfrans - Op weg naar balesta kopen? Bied vanaf 19!Erna van Mondfrans - Op weg naar balesta kopen? Bied vanaf 19!
  • Erna van Mondfrans (1931-2019)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit kunstwerk is een lithografie met de titel "Op weg naar balesta", het werk komt uit het jaar 2006 en is gesigneerd rechtsonder.
Erna van Mondfrans was een Nederlandse kunstenares die bekend stond om haar expressieve schilderkunst en vormgeving.
Mondfrans studeerde aan de Kunstnijverheidsschool en de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam, waar ze haar kunstvaardigheden verfijnde. In de jaren dertig maakte ze deel uit van de abstracte kunstbeweging in Nederland en raakte ze geïnspireerd door de Europese kunststromingen van die tijd, zoals het Expressionisme en het Surrealisme.
Haar werk was een expressieve uitlaatklep voor haar emoties en gevoelens. In haar schilderijen gebruikte ze krachtige kleuren en abstracte vormen om haar innerlijke wereld te verbeelden. Haar werk was visueel opvallend en raakte velen diep.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 25,25

Erna van Mondfrans (1931-2019)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  JanHenkelartworks
Lid sinds 2023
41 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd24-2-2023 om 13:53
Eindtijd5-3-2023 om 19:25
Openingsbod € 19
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieZwaag,  Nederland