Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 1982 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Apart, bijna Willink-achtig werk van Erna van Mondfrans. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘82) rechtsonder, in nette lijst. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 73cm x 63cm (incl. lijst), 60cm x 50cm (doek)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 2-4-2019 om 13:34 |
Eindtijd | 12-4-2019 om 19:39 |