Ernest C. Rost - onbekend

Ernest C. Rost - onbekend kopen? Bied vanaf 60!
Ernest C. Rost - onbekend kopen? Bied vanaf 60!Ernest C. Rost - onbekend kopen? Bied vanaf 60!Ernest C. Rost - onbekend kopen? Bied vanaf 60!Ernest C. Rost - onbekend kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Daan66

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Ernest C. Rost (1866-1940)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gaat om 2 etsen

ConditieBeschadigd

aan de rechterkant is een stuk van het karton af (zie foto)

Ernest C. Rost (1866-1940)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Daan66

Lid sinds 2019
0 verkochte items
85 cm
35 cm

Starttijd:24-01-2019 om 20:21
Eindtijd:02-02-2019 om 16:00
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieDedemsvaart, Nederland
VerzendingGratis