Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90

Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90 kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Fuchs - Ernst Fuchs - Ets uit 1975 - 'Christ König'-nr. 73/90 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Grafics
FA. (9)

86 verkochte items
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90

Oorspronkelijke ets op handgeschept stevig papier uit een editie van 90 exemplaren( dit is 73/90)

Het blad is 54-38,5 cm, de afbeelding 25-19,5 cm.Verkeert in zeer goede conditie.

Handgesigneerd en genummerd .In 1975 uitgegeven door Ketterer, München.

Referentie: Weis/Fuchs 176Bb

Verzending aangetekend in rol van 10 cm doorsnede

Ernst Fuchs (1930-2015)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  Grafics
FA. (9)

86 verkochte items
38.5 cm
54 cm

Starttijd:06-12-2018 om 16:54
Eindtijd:13-12-2018 om 20:04
Openingsbod€ 125
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieMarkelo, Nederland
VerzendingWereldwijd