Ernst Fuchs - Etang aux cygnes (r8)

Ernst Fuchs - Etang aux cygnes (r8) kopen? Bied vanaf 325!
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
litho genummerd 92/150

Ernst Fuchs (1930-2015)

OostenrijksOostenrijksFransFransAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
48 cm
40 cm
Starttijd:10-11-2022 om 17:46
Eindtijd:24-11-2022 om 19:54
Openingsbod € 325
ObjectlocatieBerg,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland