• Populair
  • 1e keer aangeboden
  • Aftersale
  • Laatste 24u geplaatst
  • Loopt vandaag af
  • Vanaf 1 euro
Deutsch
English
Français

Ernst Fuchs - Giclee: 2012

Ernst Fuchs - Giclee: 2012 kopen? Bied vanaf 59!
Ernst Fuchs - Giclee: 2012 kopen? Bied vanaf 59!Ernst Fuchs - Giclee: 2012 kopen? Bied vanaf 59!Ernst Fuchs - Giclee: 2012 kopen? Bied vanaf 59!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Periode2000 t/m Heden
TechniekGiclée
DragerGeschept Papier
StijlModern
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho op  papier van Ernst Fuchs. Jaar: 2012. Afmetingen blad: H38.5 x b30.5cm. Afmetingen voorstelling: H32.5 x b24.5cm. Het werk is in het midden gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Hij heeft zich ontpopt tot een internationaal belangrijk surrealistische en romantisch kunstenaar. Hij werkte vele jaren in Parijs maar keerde in 1961 terug naar Wenen.Hier opende hij een eigen galerie voor Magisch Realisme. Hij werkte en was bevriend met de al evenzo wereldbekende kunstenaars als Hunderdwasser en Arnulf Rainer.
ConditieZeer Goed

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Ernst Fuchs (1930-2015)

OostenrijksOostenrijksFransFransAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

Lid sinds 2014
908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (332)
Pinterest
30.5 cm
38.5 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:13-09-2022 om 11:12
Eindtijd:22-09-2022 om 20:41
Openingsbod € 59
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.