Ernst Fuchs - Le Poppo en Vase - Handgesigneerde Giclée

Ernst Fuchs - Le Poppo en Vase - Handgesigneerde Giclée kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  pvbART

68 verkochte items
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
Jaartal2012
TechniekGiclée
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300

Gicleé op canvas

2012

Handgesigneerd en genummerd

Oplage: 300 + 30 e.a.

Afmetingen beeld: 68,7 × 55,0 cm

Afmetingen blad: 75,0 × 61,0 cm

In zeer goede staat

Ernst Fuchs (1930-2015)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  pvbART

68 verkochte items
61 cm
75 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-03-2020 om 10:46
Eindtijd:04-06-2020 om 19:05

MaykeKummer
4 jun. / 18:57
€ 45