ERNST FUCHS - Prachtige kleuren Giclee op DOEK - Meisje met Grote Hoed'' Handgesigneerd, Genummerd 77 / 300 en Gedateerd 2012

ERNST FUCHS - Prachtige kleuren Giclee op DOEK - Meisje met Grote Hoed'' Handgesigneerd, Genummerd 77 / 300 en Gedateerd 2012  kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  claud

94 verkochte items
  • Ernst Fuchs (1930-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : ERNST FUCHS  1930 Wenen-

Titel : Meisje met de Grote Hoed '' 2012

Techniek : KLEUREN  Giclee op DOEK  ''Sublieme Kwaliteit !

Handgesigneerd en Genummerd 77 / 300

GROOT Formaat : 71,2 x 66,5 cm

Conditie : in perfecte staat

Verzenden Mogelijk, of afhalen in onze Gallery

Starttijd:27-01-2014 om 15:50
Eindtijd:02-02-2014 om 15:50
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieNederland