Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Ernst Vijlbrief (1934-2010) aquarel op rijstpapier
135 cm x 69 cm
Gesigneerd in rode inkt met een atelierstempel.
Door de kwetsbaarheid van het papier zijn er enkele kleine beschadigingetjes aan de randen, minieme scheurtjes en ontbrekende stukjes.
Wordt opgerold in pakpaier in een koker verstuurd.
Starttijd | 20-5-2015 om 22:03 |
Eindtijd | 27-5-2015 om 22:08 |