Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Collage en aquarel op papier - 1994

Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Collage en aquarel op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Collage en aquarel op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Collage en aquarel op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Collage en aquarel op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Collage en aquarel op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 125!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Collage en aquarel op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel

Grote collage en aquarel op papier.
Van de hand van Ernst Vijlbrief.
Gesigneerd en gedateerd in potlood rechtsonder 'Vijlbrief '94'
In goede staat, alleen een enkel kreukje ontstaan bij het vervaardigen.
Maten 98x64 cm

Ernst Vijlbrief (1934-2010)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:17-08-2016 om 17:12
Eindtijd:31-08-2016 om 21:12
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieNederland