Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | proefdruk |
(1934-2010)
Getiteld: Zen
Het werk is gesigneerd in potlood.
50 cm x 65 cm
Genummerd: proefdruk
De vitaliteit van het werk is vergelijkbaar met dat van de Cobra-schilders, met wie hij in de jaren vijftig zo nu en dan samen exposeerde. Vijlbrief was actief als voorzitter van de Stichting BBK. Zijn werk is te zien in verschillende musea, oa: het Stedelijk Museum in Amsterdam en Gemeentemuseum in Utrecht. Is ook vertegenwoordigd in diverse bedrijfscollecties.
RKD: 80998, ook vermeld in Jacobs en Scheen
De ets wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, uitsluitend binnen Europa.
Conditie | Zeer Goed | ||
buiten het beeld onderaan een vage kreuk, valt onder passepartout en is dan onzichtbaar. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 19-12-2020 om 15:04 |
Eindtijd | 19-1-2021 om 1:22 |