Ernst Vijlbrief (1934-2010) - tekening katje

Ernst Vijlbrief (1934-2010) - tekening katje kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 12,00

Ernst Vijlbrief (1934-2010) - tekening katje kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - tekening katje kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - tekening katje kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel

Vervaardigd door Ernst Vijlbrief.
Herkomst atelier Ernst VIjlbrief.

Vijlbrief was een groot kattenliefhebber, zo gaf hij bijvoorbeeld het Poezenboek uit.

Maten 32x23 cm
Lichte verkleuringen in het blad.

Verzendkosten 10 euro, wordt degelijk verpakt.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:22-05-2015 om 00:55
Eindtijd:05-06-2015 om 20:55

Biedingen (5):

duit77
27 mei / 14:33
€ 12
paulusp
27 mei / 14:33
€ 10
paulusp
27 mei / 13:40
€ 7
duit77
27 mei / 13:40
€ 5
duit77
23 mei / 17:41
€ 1