Ernst Vijlbrief (1934-2010) - twee schetsen jaren 60

Ernst Vijlbrief (1934-2010) - twee schetsen jaren 60 kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 5,00

Ernst Vijlbrief (1934-2010) - twee schetsen jaren 60 kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - twee schetsen jaren 60 kopen? Bied vanaf 1!Ernst Vijlbrief (1934-2010) - twee schetsen jaren 60 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel

Twee schetsen uit de jaren 60, vervaardigd door Ernst Vijlbrief.
Waaronder een ontwerptekening voor een schilderij.

Werken zijn in prima staat.
Maten circa 32x32 cm

Herkomst atelier Ernst Vijlbrief

Verzendkosten 10 euro, wordt degelijk verpakt.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:22-05-2015 om 01:08
Eindtijd:31-05-2015 om 21:08

Biedingen (3):

wimsart
31 mei / 01:03
€ 5
mien14
31 mei / 01:03
€ 3
mien14
24 mei / 21:44
€ 1