Ernst Vijlbrief 1961, tekening in Cobra stijl

Ernst Vijlbrief 1961, tekening in Cobra stijl kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 55,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  arne
FA. (3)

Lid sinds 2009
209 verkochte items
  • Ernst Vijlbrief (1934-2010)
TypeTekening / Aquarel

Ernst Vijlbrief (1934-2010)

Penseel tekening uit 1961

gesigneerd rechtonder met potlood

21,5 cm x 16,5 cm

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:17-09-2014 om 08:23
Eindtijd:24-09-2014 om 08:23

Biedingen (6):

quelleb
22 sep. / 22:04
€ 55
PP
22 sep. / 22:03
€ 50
quelleb
22 sep. / 22:03
€ 45
PP
22 sep. / 22:03
€ 40
quelleb
22 sep. / 22:03
€ 35
PP
22 sep. / 19:41
€ 25