Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 99 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ernst Vijlbrief (1934-2010).
Abstractie.
Origineel werk van aquarel op handgeschept papier.
Gesigneerd met potlood.
1994.
Werk in goede staat. Gebogen blad door aquarel, scheurtje aan boord rechts onder.
Afmetingen: 99x64cm.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Conditie | Goed | ||
Gebogen blad door aquarel, scheurtje aan boord rechts onder | |||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Oelegem, België |
Starttijd | 18-4-2020 om 10:02 |
Eindtijd | 2-5-2020 om 20:26 |